Kontaktujte nás: info@vadas.sk

face    insta     goo     twit

Balík plný zábavy a pohody: so vstupom do bazénov a ďalšie zaujímavé zľavy

Balík na dve noci / tri dni obsahuje:

UBYTOVANIE

ubytovanie v klimatizovaných izbách hotela Thermal***

STRAVOVANIE

Raňajky a večere formou bohatých švédskych stolov. Večera nezahŕňa nápoje • horúci nápoj so zákuskom (na výber je káva, čaj alebo horúca čokoláda, 1 x počas pobytu)

RELAX VO VADAŠ THERMAL THERMAL RESORT

ranné plávanie • vstup do vonkajších bazénov (počas otváracej doby) • vstup do krytej plavárne (plavecký bazén, bazénik pre deti, vonkajší sedací bazén) • dve lehátka so slnečníkom (na každú izbu/apartmán jeden slnečník, počas otváracej doby bazénového areálu, okrem dňa príchodu) • použitie multifunkčného športového ihriska (futbal, tenis, volejbal, bedminton) • ihrisko plážového volejbalu a futbalu

SLUŽBY PRE DETI

vonkajšie detské ihrisko v areáli Vadaš Thermal Resortu • detský kútik v hoteli • na izbu je možné si bezplatne objednať vopred detskú postieľku, detský šamlík, detskú vaničku, v reštaurácii máte k dispozícii detskú stoličku (do vyčerpania zásob)

ĎALŠIE ZĽAVY A SLUŽBY:

zľava 20% na masáže v hotelovom salóne • zľava 50% na jednu jazdu na lanovej dráhe v lanovom parku • zľava 50% na jednu jazdu miestnym turistickým vláčikom do Ostrihomu • vstup do fitness centra FitHaus (počas otváracej doby) • zľava 50% na balíky v strelnici Matula WiFi pripojenie na internet v celom hoteli aj v bazénovom areáli • parkovanie pred hotelom • možnosť používania kuchynskej miestnosti v hoteli

Ceny balíka sú uvedené na jednu osobu / balík (2 noci / 3 dni):

 

1-17.9.

Osoby nad 12 rokov v dvoj- a trojlôžkovej izbe

 85 €

Osoby nad 12 rokov v štvorlôžkovej izbe

85 €

Osoba nad 12 rokov ak je sama na izbe

105 €

Deti 6-11,99 rokov

 52 €

Deti do 5,99 rokov

0 €*

3. alebo 4. os. nad 12 rokov na izbe/v apartmáne

75 €

Osoby nad 12 rokov v apartmáne

105 €

Príplatok za neobsadené lôžko v štvorlôžkovej izbe a v apartmáne (pre menej ako 3 os.)

0 €

 

* počet detí zadarmo sa môže rovnať maximálne počtu spolu ubytovaných osôb nad 12 rokov. Každé ďalšie dieťa do 5,99 rokov platí cenu pre deti vo veku 6-11,99 rokov.

**Cena za 3. alebo 4. osobu na izbe platí iba po obsadení izby minimálne troma osobami nad 12 rokov.

Ceny zahŕňajú miestnu daň aj DPH.

Osoby v doporovode djetí do 5,99 rokov platia cenu za "Osoba nad 12 rokov ak je sama na izbe". 

Rezervujte si Váš balík ihneď!: tel: +421 36 7560111, mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Online rezervácia


Doplnkové informácie:

Vadaš Thermal Resort je otvorený v septembri denne od 10:00 do 18:00 hod. Krytá plaváreň je otvorená denne od 15:00 do 21:00 hod. Ranné plávanie je možné denne od 5:30 do 8:40 hod. Lehátka so slnečníkom sú Vám k dispozícii okrem dňa príchodu na vopred určenom mieste (na každú izbu dve lehátka s jedným slnečníkom).

Detské pomôcky a postieľky do izieb zabezpečujeme do vyčerpania zásob, je možná ich rezervácia vopred.

Lanový park, strelnicu, vláčik a masáže prevádzkuje tretia osoba, ktorá zodpovedá za otváracie doby, cenník a kvalitu služieb.

K hotelu patrí aj strážené parkovisko, cena používania je 6,60 € / auto / noc. Krytá plaváreň sa nachádza 150 m, fitnes centrum asi 450 m od hotela.

Ostatné platené služby v areáli VADAŠ Thermal Resort: masáže, kozmetika, pedikúra a manikúra (v budove krytej plavárni), squash, zumba, spinning, aerobic, prenájom bicyklov (v budove fitness centra FitHaus), rybolov na jazere. Tieto služby poskytuje tretia strana, nezodpovedáme za otváracie doby, cenník a kvalitu služieb.

Typy na výlety v okolí: Múzeum, galéria a Kino 3 D v Štúrove, Ostrihom (Bazilika, múzeá - 2 km), Vyšehrad (hrad, palác, múzeum – 20 km), Budapešť (50 km), Vináreň a reštaurácia Chateau Belá (7 km), Vojenské múzeum (Pohronský Ruskov), Tekovské múzeum v Leviciach (50 km), turistika

Balík platí od 1.9. do 17.9.2017.

  • 1